MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11064040
nr 1106 4040
Stolar
4 st, Fanett, Ilmari Tapiovaara (1914-1999), Edsbyverken. Spjälade ryggar, sitsar i formpressat trä, 1950/60-tal
Kondition: bemålade,slitage, en vinglig
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:11:05
900 kr